niedziela, 26 września 2010

Pudełko na butelkę i karteczka tuszowana

Dziękuję za przemiłe słowa :)

Teraz prezentuję ostatnią z serii karteczek. Próbowałam inną "konfigurację" i inne kolory, ale podobny styl. Chyba ta kolorystyka przypadła mi najbardziej do gustu ;) Oceńcie sami.

Kliknięcie na fotki powiększa je :)Materiały użyte ze scrap.com.pl: tusz Latarnia Morska przeźroczysty do embossingu, puder do embossingu przezroczysty precyzyjny Ranger, kwiaty Latarnia Morska (ponownie stwierdzam - cud!!!!), ćwiek perłowy Latarnia Morska, tusze distress: Broken China, Faded Jeans, Vintage Photo, Antique Linen, Worn Lipstick, Dusty Concord.

A co do pudełka butelkowego, ostatnio uratowałam je od śmietnika. Nie wiem, jak mój tato mógł pomyśleć, że pudełko z zużytego na imieninach napoju procentowego się nie przyda.. No zupełnie nie rozumiem ;) W każdym razie, starałam się tchnąć w nie trochę życia i sprawić, żeby nadawało się na ewentualne opakowanie butelki, gdy trzeba będzie takową na jakieś imieninki zatachać :)P.S. Jeszcze dziś wieczorem (lub w nocy) pojawią się 3 kuferki :) Muszę tylko poczekać aż wyschną, obfocić i przygotować słodkości :) 

5 komentarzy:

 1. kolory niesamowite. Podoba mi się takie łączenie. a ten zawijasek to 'maska' ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawijasek na kartce? To stempel odbity przeźroczystym tuszem na białym papierze, zembossingowany przeźroczystym pudrem. Po utuszowaniu całej kartki trzeba wytrzeć chusteczką tusz ze stempla ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tzn, ze stemplowanego motywu :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja!!!!!!!! Za chiny nie umiałabym tak zrobić jak Ty:D

  OdpowiedzUsuń
 5. super^^ świetna kartka! i piękne opakowanie^^

  OdpowiedzUsuń