niedziela, 3 lipca 2011

Na ślub Asi i Matiego

W miniony weekend miałam przyjemność uczestniczyć w ślubie Joanny Sz. i Mateusza Sz. (dobrze, że Asia nadal zostaje Sz :D). Zamiast kwiatów, młodzi zażyczyli sobie "wino lub likier" - więc w prezencie oprócz kartki z wkładką i księgi gości weselnych - dostali ode mnie likier Sheridan's. Pieroństwo niewymiarowe, na które nie mogłam znaleźć pudełka (a że ciężkie, to chciałam uniknąć klejenia swojego pudełka od podstaw. Z resztą, to też nie byłoby takie proste biorąc pod uwagę gabaryty). Niemniej jednak, po wielu poszukiwaniach, mama znalazła mi odpowiednie pudełko do którego musiałam jedynie dorobić wieczko.

Dodatkowo, zrobiłam kartkę dla pewnej Ani, która razem ze mną była na tym weselu :)

Zacznę od Andzionkowej kartki która powstała z UHKowych cynamonów Pink Painter. Starając się stworzyć coś oryginalnego, wypróbowałam taki kształcik bliżej nieokreślony. Ni to kopertówka, ni to zwykła kartka. Do ozdobienia użyłam grafiki znalezionej w internecie (niestety ze względu na to, że pozyskałam ją dawno temu nie jestem w stanie wskazać autora). Dodatkowo w kartce udział wzięły: kwiatuszki hortensjowe z craftstore i i nowe różyczki Latarniowe ze scrap.com.pl. Całą kompozycję kwiatową spryskałam preparatem Perfect Pearls w sprayu (w kolorze perfect pearls) nadając im piękny połysk, który oczywiście nieudolnie starałam się ukazać na zdjęciu.

Ponadto, bardzo ochoczo wplatałam w swoje prace wycinanki z wykrojnikow Shapeabillities - Spellbindersa (label 2 i 3) zakupione w scrap.com.pl na liście społecznej. BARDZO się cieszę, że wreszcie mam!


/w pudełeczku/
/bez pudełeczka//i zsunięta ;)/
/i te perłowe akcenty../

Prezenty ode mnie ozdobiłam - kartkę i pudełko - UHKowymi cynamonami Brown Sugar, grafiką z internetu (autor j.w.) i kwiatuszkami z tych samych źródeł co wcześniej./w pudełeczku//i bez pudełeczka//alkoholowe pudełeczko/Jeśli chodzi natomiast o Księgę Gości, zapytana przyszła Pani młoda w jakim chce ją kolorze - odpowiedziała "bordowym". A, że UHKi nie mają bordowego papieru - to posiliłam się prześlicznymi papierami innej polskiej producentki - EIGHT (bordowe zawijasy). Dodatkowo, na księdze przykleiłam oglossyactentowany, popastelowany na sucho ramek ze scrapińca

Do księgi dorobiłam takie "łyse" pudełko, bo ozdoby na samej księdze nie pozwalają schować jej na półce. Ozdobiłam je UHKami cynamonowymi w brązie.

Mam nadzieję, że obdarowanej młodej parze podobały się prezenty.

Jeszcze raz, życzę im powodzenia na nowej drodze życia! :)Dodatkowo serdecznie zapraszam na CANDY z okazji otwarcia blogu sklepu UHK!
5 komentarzy:

  1. Przecudny komplet =] Bardzo szczegółowy i wypracowany...

    OdpowiedzUsuń
  2. jak to masz nadzieję że się podobały? jestem pewna że byli zachwyceni, ślicznie wyszło

    OdpowiedzUsuń
  3. to pudełko na księgę gości jest wypaśne!!! W ogóle wszystko mi się strasznie podoba!!!!

    OdpowiedzUsuń