środa, 4 stycznia 2012

Noworoczne postanowienia

Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia :)


Dziś trochę o postanowieniach noworocznych. Zwykle takowych nie robię, ale ten rok jest trochę wyjątkowy. Postanowiłam sobie, że w tym roku moje scrapowe twórstwo i udzielanie się znacznie wzrośnie. I nie chodzi tutaj tylko o "wzmożenie produkcji" ;] Bo tworzę całkiem sporo. Ale 3/4 z tworów nie trafia w ogóle na zdjęcia, a połowa z tych które obfotkowuję nie trafiają na bloga. To się od tego roku zmieni. Dlatego też, czas najwyższy zacząć brać udział w większej ilości wyzwań :) I tak właśnie powstały dwa poTworki.

Oba na wyzwania Scrapujących Polek. Pierwszy raz w życiu będę brała udział w wyzwaniu tego portalu, choć podglądam go (i w jego wcześniejszej wersji) już od daaaaaaawna.

Art Journal:

Jest to moja pierwsza w życiu praca Art Journalowa. Nie wiem nawet, czy w 100% rozumiem ideę tegoż nurtu w scrapbookingu. Niemniej jednak, postanowiłam sobie stworzyć zeszyt, w którym poćwiczę pomysły a przy okazji mogę trochę się powyzywać z Polkami :) Temat: PoczątekDruga praca to kartka. Miała być dla Dziadków z okazji ich zbliżającego się dnia, okrągła i z co najmniej jednym koralikiem. Babci i Dziadzia już niestety nie mam, ale znajdę kogoś kto ma i będzie mógł takowych obdarować kartką ;) Na kartce oprócz wyżej wymienionych wytycznych znalazły się również: różyczka (ze scrap.com.pl) spsikana Perfect Pearls Mists - Sunflower Sparkle (ze sklepu scrapek.pl) i mikrokuleczki Martha Stewart również ze scrap.comu:)

Przy okazji pasuje do wyzwania na blogu sklepu scrapek.pl


Na teraz to tyle, ale jeszcze dziś (lub chwilę po północy) zapraszam na rozdawnictwo :)7 komentarzy:

 1. o taak! publikuj więcej :)
  Cudowny początkowy wpis!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny wpis!
  Piękna kartka!:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. super optymistyczne journalowe stronki

  a karteczka też bardzo fajna...
  chyba porozglądam sie po Twoim blogu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Artjournal wyszedł bombowo =] Ten kolor zieleni jest bardzo obiecujący =]
  Karteczka równie cudowna =]

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna karteczka,piękne czerwienie.Dziekujemy za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie wykorzystane wykrojniki - bardzo ładna kartka, dziekuj eza udział w zabawie!

  OdpowiedzUsuń