wtorek, 22 maja 2012

Projekt Wagi Ciężkiej w Letni Poranek :)

Witajcie :)
Dziś mam przyjemność zaprezentować pierwszą kartkę z najnowszej kolekcji Magicznej Kartki - Letni Poranek. Oprócz tego, chciałabym się pochwalić wzięciem udziału w nowym projekcie, ale o tym za momencik.

Kartka stworzona z Letniego Poranka w kolorze Zielonego Groszku. Kolekcja jest po prostu super! I nawet wycinam samodzielnie kształty! Ja! Wycinam! :))

Pudełko i kartka prezentują się tak:Użyte papiery: Letni Poranek 033, Letni Poranek 035, Letni Poranek 038, Letni Poranek 093, Letni Poranek 131, Letni Poranek 132A teraz o PWC słów kilka!

Zacznijmy od tego co to jest PWC. Otóż Projekt Wagi Ciężkiej, to nie tylko kolejny projekt wyzwaniowy! Jest to miejsce, w którym my - czyli pomysłodawczynie: Tulipanka i Anniko a także dziewczyny z "nowego naboru" tj: Anika, Caro78 i AgnieszkaBe  (no i ja oczywiście) staramy się zrzucić to, czego mamy ciut za dużo :) Tym samym, będziemy się motywować i ta, która zrzuci w ciągu tygodnia najwięcej - będzie ustalała temat kolejnego wyzwania! Dodatkowo na blogu Projektu Wagi Ciężkiej będziecie mogli wziąć udział w naszych wyzwaniach :)) Oczywiście już bez zrzucania kilogramów :)

A tymczasem, z okazji rozpoczęcia działania Projektu Wagi Ciężkiej w nowej odsłonie, zapraszamy serdecznie na CANDY :))

 Zwycięzca otrzyma bon na 25 zł do wykorzystania w Magicznej Kartce oraz stempelek digi zrobiony przez naszą Caro :)


Aby wziąć udział w CANDY należy zastosować się do instrukcji na naszym blogu!


1 komentarz: