niedziela, 21 grudnia 2014

Swiecznik na swiateczny stol - kurs

Witajcie Kochani :)


Chciałam Wam zaprezentować dziś, jak w prosty sposób stworzyć ładną i ciekawą ozdobę np. na stół Bożonarodzeniowy. Jest to o tyle fajne rozwiązanie, że w środek można wstawić zarówno zwykłą świeczkę jak i specjalnie zrobiony świecznik. Wytwór może posłużyć też jako ozdoba kwiatka, itd itp :)

Potrzebne produkty:
1. Wianek wiklinowy
2. Świecznik drewniany

OPCJONALNIE:
4. Stempel np. gwiazdki
5. Tusz (do potuszowania wianka, do odbicia stempli)
6. Klej na gorąco


Na początek malujemy nasz wianek (o ile mamy nie pomalowany lub o ile w ogóle chcemy zmieniać jego kolor naturalny :P)To samo robimy ze świecznikiem.


 Celowo zarówno wianek jak i świecznik pomalowałam niedbale bo chciałam uzyskać starociowy wygląd. Oczywiście, to tylko mój "zamysł artystyczny" :)

Na świeczniku stemplujemy nasz motyw bez użycia bloczka. Następnie zabieramy się za wianek. Brzegi wianka potuszowałam gąbką z tuszem distress. Następnie wianek okręcamy girlandą perłową w kilku miejscach utrwalając klejem / klejem na gorąco.


Przystępujemy do ozdabiania wianka. Tutaj pełna dowolność ;) Ja zrobiłam wiankowi stroik. Należy jednak pamiętać, żeby ograniczyć wystające ozdoby od jednej strony bo inaczej wianek nie będzie leżał "płasko"A to efekt końcowy :) 
I jak?
Miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz