czwartek, 29 kwietnia 2010

Book of lyrics czyli księga tekstów.


Dziękuję za urocze komentarze :) Bardzo mnie podbudowują i dodają weny :)

Dziś przedstawiam początek mojego osobistego projektu :) Jakiś czas temu odnalazłam na forum scrappassion pomysł na album o nazwie Book of me, w którym miałyby znajdować się oscrapowane tematy podawane na forum. Oczywiście tematy o autorce owego albumu. Bardzo długo zbierałam się do zrobienia sobie takiej księgi, ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam. Nie umiem scrapować, a tym bardziej nie umiem scrapować o sobie. Tematy mi niezbyt podchodziły, więc stwierdziłam że zrobię coś na podobieństwo book of me. Będę oscrapowywać.. teksty piosenek :) Uwielbiam wsłuchiwać się w teksty, w zasadzie 90% muzyki której słucham - słucham właśnie ze względu na tekst. Wyjątkiem jest muzyka poważna której słucham z zamiłowania ;) Poza tym, w mojej bibliotece muzycznej znaleźć można wszystko od hiphopu począwszy, na black metalu skończywszy. 

Book of lyrics będzie zawierał teksty które w bardzo szczególny sposób mnie urzekają, a ja tym samym nie będę zmuszona scrapować na siłę na tematy które mi nie podchodzą :)

Poniżej okładki (przód i tył znaczy się) mojej księgi tekstów :)
Materiały użyte:

baza beermat 15x20cm - scrapiniec.pl; ćwieki z kryształkiem przeźroczystym Latarnia Morska - scrap.com.pl; kropki akrylowe w kwiatuchach - craftshop.pl; papier ILS  Marie Antoinette 04 - ilowescrap.pl; tusze:  na kwiatkach, stemplach i brzegach kart - ciemny brąz, jasny brąz, turkus Latarnia Morskascrap.com.pl; na listkach -  ciemny brąz Latarnia Morska (scrap.com.pl), Chalk Cats Eye Chestnut Roan (scrapart.pl); stemple Clear Stamps Doodles - scrapart.pl; kółeczka albumowe Latarnia Morska - scrap.com.pl


3 komentarze:

  1. Świetny pomysł na znalezienie celu w scrapach:-) Zapowiada się interesująco, ciekawa jestem, jakie teksty oskrapujesz:)

    OdpowiedzUsuń
  2. pomysł jest fajny, własnie o to chodzi w tym wszystkim, żeby mieć frajdę z twórczości :)) będę podglądać postępy albumu :D

    OdpowiedzUsuń
  3. świetny pomysł, ja także czekam na ciąg dalszy:) Pozdrawiam Cię :)

    OdpowiedzUsuń