niedziela, 25 kwietnia 2010

Tuszownik i adresownik :)

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze i odwiedziny. Jest mi niezmiernie miło, że ktoś tu zagląda a jeszcze bardziej przyjemnie, że komuś się moje prace podobają. Dziękuję!

Dzisiaj przedstawiam moje dwa najnowsze dzieła - tuszownik i adresownik.
Tuszownik to moja nowa, mała szafeczka, która już mieszka na biurku a w niej moje wszystkie tusze. Miałam już wcześniej kilkanaście tuszy, a dodatkowo ostatnio kupiłam całą gamę kolorów tuszy Latarni Morskiej i się okazało, że teraz żadnego nie mogę znaleźć jak jest potrzebny. Dodatkowo kupiłam sobie też gąbeczki i blender tool coby te tusze rozcierać namiętnie :D Zrobił się więc totalny bałagan i stwierdziłam, że koniecznie potrzebuję jakiejś małej szafeczki, która zmieści mi się na biurku, będzie mieć małe szufladki i będę tam mogła trzymać gąbki i tusze. Na początku myślałam, żeby jakąś kupić, ale później stwierdziłam że lepiej oszczędzać i zabalować na craftshow :D (co też uczyniłam, a teraz mój portfel umiera..)

Proszę państwa, oto tuszownik!

Ponadto kilka dni temu dostałam pierwsze adresy od forumek ze scrappasion i nie bardzo miałam gdzie zapisać. Rzadko używam adresowników, adresy znajomych zwykle gdzieś spoczywają na karteczkach luzem (przez co połowę gubię :P)

Adresownik niestety jest różowy, bo jak widać na drugim zdjęciu był to notes różowy w wielkie białe kropy.. Brrr.Tuszownik: tektura, farby akrylowe, papier ILS About Spring 05
Adresownik: papier Dovecraft Hint of Pink (craftshop), kwiaty Latarnia Morska i Prima (scrap.com.pl)

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny adresownik :) A szafka jest genialna... teraz na pewno nie pogubisz tuszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje scrapowe mebelki jak zawsze świetne:-) Ja muszę sobie teraz zrobic taką komodę king size na papiery przywiezione z Krakowa:-) Dzięki za miła pogawędkę, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysłowo :)) świetnie wygląda, jest praktyczna i stanowi fajną ozdobę biurka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piekna i pomysłowa komódka na tusze :) adresownik tez mi się marzy

  OdpowiedzUsuń